Вода - найважливіша складова нашого життя та комфорту. Складно уявити комфортні умови життя, без води. Інтернет-магазин Титан – ваш стабільний та надійний партнер у сфері сантехніки. Ми маємо свій власний склад товарів і є величезний асортимент сантехніки та аксесуарів. У нашому інтернет-магазині сантехніки ви знайдете все, що потрібно, і вам не доведеться витрачати години на пошук необхідних товарів.

Ми знаходимося у м. Вінниця та маємо власний магазин, а також склад. Товар надсилаємо по всій Україні транспортними компаніями. Наша мета – надавати вам, нашим клієнтам, якісну сантехніку та сантехнічні аксесуари за правильними цінами. Також завжди намагаємось, щоб ваші замовлення були доставлені вчасно.

Звичайно, зараз є багато різних інтернет-магазинів сантехніки. Але інтернет-магазин сантехніки Титан має низку незаперечних переваг:

 1. Ми любимо свою роботу та ставимося до неї відповідально. Нам подобається товар, який ми продаємо. Тому ви отримуєте чудовий сервіс та якісне обслуговування. Менеджери інтернет-магазину “Титан” мають високий рівень кваліфікації та завжди професійно вас проконсультують зі сантехніки.

 2. Постійно покращуємось. Ми ніколи не стоїмо на місці і завжди прагнемо покращити якість нашої роботи, щоб вам було комфортніше робити покупки. Наш сайт сантехніки оpttitan.com періодично оновлюється. Ми стежимо за актуальністю наявності товарів і слідкуємо за трендами в дизайні та на ринку сантехніки.

 3. Продаємо товар як у роздріб так і за оптовою вартістю. Якщо ви майстер, або маєте свій магазин сантехніки, вам потрібен надійний постачальник! Ми готові ним стати. Своїм партнерам пропонуємо найнижчі ціни на товари.

 4. Зручна локація магазину та складу у місті. Якщо вам складно купувати сантехніку в інтернеті і ви знаходитесь у м. Вінниця, ви можете прийти до нас у гості, де не тільки придбаєте необхідну сантехніку, а й вип'єте смачну каву.

 5. Ще одна перевага - ми безкоштовно доставляємо великогабаритні товари, наприклад, бойлери або твердопаливні котли, по місту Вінниця.

 6. Продаємо тільки нову та оригінальну сантехніку з гарантією від виробника.

 7. Маємо кілька нагород за якісну роботу та високі оцінки наших покупців.

Каталог інтернет-магазину Титан.

На нашому сайті ви знайдете сантехніку та аксесуари різного стилю і дизайну за необхідними характеристиками. Ми продаємо:

 

 • Душові кабіни, ванни;

 • Мийки, умивальники, унітази, біде;

 • Змішувачі, крани та комплектуючі до них;

 • Меблі та аксесуари для ванних кімнат;

 • Сушки для рушників з нержавіючої сталі, сталеві;

 • Розширювальні баки;

 • Фільтри для води та газу;

 • Бойлери, водонагрівачі, радіатори;

 • Труби пластикові, металопластикові;

 • Фітинги, шланги, вентилі та ін.

 

Як бачите, в інтернет-магазині Титан ви знайдете будь-яку сантехніку, яка вам потрібна. А що робити, якщо не знайшли? Не поспішайте йти до іншого магазину сантехніки. Ми маємо можливість привезти під замовлення необхідне саме для вас. Наші консультанти допоможуть підібрати найкращий товар. Зв'яжіться з нами за одним із контактів, вказаних на сайті.

Інтернет-магазин сантехніки Титан щодня робить життя комфортнішим, забезпечуючи якісною сантехнікою, та працює для вас 24/7